Любов Онищук – Почесна громадянка Фастова

У День міста Фастова, вже традиційно, лави Почесних громадян міста поповнюються. Цьогоріч відзнаку «Почесний громадянин Фастова» за особистий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста, багаторічну сумлінну працю, високу національну свідомість, активну волонтерську діяльність отримала Любов Онищук, директорка ТОВ «Пивоварня Зіберта»

Любов Іванівна Онищук очолює фастівське сучасне підприємство європейського зразка «Пивоварня Зіберта» вже понад 35 років. За активну професійну діяльність їй присвоєно звання «заслужений працівники промисловості України, відзначено нагородами, подяками Міністерства аграрної політики, Міноборони тощо.

Девіз підприємства – «Жодного року без нового кроку»

Вітаємо Любов Іванівну. Дякуємо за роботу та зичимо успіхів в усіх справах та починаннях!

#ФастівВсеДляПеремоги