КП ФМР «Центр торгівлі та благоустрою»

• 20.01.2020

Повне найменування юридичної особи: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФАСТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

“ЦЕНТР ТОРГІВЛІ ТА БЛАГОУСТРОЮ”

Скорочена назва: КП ФМР«Центр торгівлі та благоустрою»

Керівник: В.о.директора Ткаченко Ігор Миколайович

Код ЕДРПОУ: 36491681

Організаційно-правова форма: Комунальне підприємство

Вид діяльності 68.20 – Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна

Адреса: 08500, Київська обл., місто Фастів, вул .Костельна, 10а

Телефони 0674242239

Ел. пошта fastovrinok@ukr.net

Графік прийому громадян:

Вівторок з 9-00 до 12-00

Головний бухгалтер

Мельник Олена Василівна

Графік роботи:

Вівторок-субота:

Початок роботи – 8-00

Закінчення роботи – 16-00

Неділя:

Початок роботи – 8-00

Закінчення роботи – 14-00

Обідня перерва з 12-00 до 13-00

Понеділок – вихідний день

Згідно Рішення виконавчого комітету Фастівської Міської ради № 120 від 18.06.2010 року «Про створення тимчасового ярмарку з продажу непродовольчих товарів» було організовано тимчасовий ярмарок з продажу непродовольчих товарів за адресою: м. Фастів, вул. Небесної Сотні (вул. 9 Січня) від перехрестя вулиць Зигмунда Козара та Небесної Сотні до завершення прилеглої території до КП ФМР «Центр торгівля та благоустрою». Кількість торгівельних місць – 25.

Згідно Рішення виконавчого комітету Фастівської Міської ради № 178 від 22.04.2016 року «Про упорядкування торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами», організовано ярмарок з продажу продовольчих та непродовольчих товарів між будівлями по вул. Шевченка, 49 та вул. Шевченка, 51 м. Фастів з забороною реалізації риби та рибних продуктів, мя’са та м’ясних продуктів, молока та молочних продуктів. Кількість торгівельних місць – 20.

Згідно Рішення Фастівської Міської ради № 14-ХLVІ-VІІ від 11.12.2018 року «Про створення ярмарки з продажу сільськогосподарської продукції за адресою: вул. Зигмунда Козара, місто Фастів, Київська область» створено ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції по вул. Зигмунда Козара м. Фастів, згідно схеми розташування ярмарку. Кількість торгівельних місць – 45.

Організатором проведення ярмарків є Комунальне підприємство Фастівської міської ради «Центр торгівлі та благоустрою».

Рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради № 594 від 15.11.2019 року «Про затвердження тарифів вартості обслуговування торгівельної площі на ринку КП ФМР «Центр торгівлі та благоустрою» затверджено тариф за участь у торгівлі на ярмарках по вул. Зигмунда Козара, по вул. Небесної Сотні та по вул. Шевченка між будівлями № 49, № 51 в розмірі 15-00 грн. за 1 м² за один робочий день.

Звітність

Тарифи