Конструктивна співпраця – одна із основних умов ефективного розвитку медичної галузі громади

Розуміючи цю просту істину, сьогодні відбулася стратегічна зустріч «Командна взаємодія: трансформація та розвиток медицини Фастівської громади», участь у якій взяли міський голова Михайло Нетяжук, заступниця міського голови з питань медицини Олена Давиденко, представники депутатського корпусу, представники первинної медичної галузі, а також керівництво та співробітники вторинної медичної ланки громади – Фастівської ЦРЛ.

Стратегічний розвиток медицини у громаді: виявлення слабких сторін, їх аналіз, побудова шляхів їх вирішення та очікувані результати – про усе це йшлося під час сьогоднішньої зустрічі, яку модерував у минулому практикуючий лікар, радник Міністра охорони здоров’я України, а тепер фахівець з проектного менеджменту Матвій Хренов. Теоретична складова зустрічі підкріплювала практичними задачами та командною роботою учасників.

Перший етап дводенного тренінгу завершився. Команди отримали «домашні завдання», над якими працюватимуть протягом двох тижнів. Наступна зустріч запланована на початок липня.