Комітету самоорганізації населення мікрорайону Кадлубиця 9 років!

• 03.10.2019

Учора, з нагоди свята, члени комітету завітали до Музею, щоб корисно та цікаво відсвяткувати день КСОНу. Разом з тим ознайомилися з експозиціями, що розміщені у музеї, та поспілкувалися з науковцями.

Людмила Скурська, незмінна голова КСОНу вже протягом 9 років, привітала свою команду зі святом та подякувала за плідну роботу. До вітань долучилася керівник Музею Тетяна Дакал.

Інформаційно: 2 жовтня 2010 року було проведено перші установчі збори у мікрорайоні. Тоді ж було створено Комітет та обрано його склад, призначено секретаря і  голову КСОНу.

Зараз комітет активно працює – регулярно проводяться заходи, зустрічі, круглі столи та інші розважально-освітні заходи, а мешканці мікрорайону мають змогу чимало важливих питань вирішувати за місцем проживання або ж у комітеті.