Інформаційний вебінар «Сучасні джерела пошуку роботи»

11 серпня 2020 року фахівець з профорієнтації  Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Наталія Весела провела інформаційний онлайн вебінар на тему «Сучасні джерела пошуку роботи» для  осіб, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Основною метою заходу було ознайомлення учасників із сучасними джерелами пошуку роботи, їх перевагами і недоліками, необхідністю щоденного опрацювання. В ході онлайн спілкування обговорювали такі питання: де слід шукати вакансії, які методи використовувати при пошуку роботи, як побудувати власну стратегію пошуку роботи.

Фахівець з профорієнтації Наталія Весела розповіла як створити «Електронний кабінет шукача роботи» на офіційному сайті Державної служби зайнятості з можливістю переглядати актуальні вакансії, ознайомлюватися про тимчасову зайнятість і варіанти професійного навчання, створення резюме.

Запорука успіху у працевлаштуванні – це активність та гнучкість шукачів, здатність до оволодіння новими знаннями та вміннями.

Зокрема презентовано офіційний сайт Державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/, можливості «Освітнього порталу» https://skills.dcz.gov.ua/  та «Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри»   http://profi.dcz.gov.ua/, завдяки яким служба зайнятості допомагає безробітним стати конкурентоспроможними на ринку праці.

Учасникам вебінару рекомендовано до опрацювання курси партнерів «Lingva. Skills» https://lingva.ua/ та « Prometheus» https://prometheus.org.ua/ .

Також представлено національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка доступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua.

Надано інформацію щодо міжнародної платформи «Coursera» (https://www.coursera.org/), яка відкриває через державну службу зайнятості України безкоштовний доступ до своїх освітніх програм для безробітних.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ