Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації «Детальний план території по вул. Миру, 20 в м. Фастів Київської області»

Виконавчий комітет Фастівської міської ради інформує про початок проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації «Детальний план території по вул. Миру, 20 в м. Фастів Київської області» та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

Громадське обговорення проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 року №926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації», ст. 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Мета: визначення планувальної організації та функціонального призначення, параметрів забудови та ландшафтної організації кварталу, призначеного під реконструкцію для розміщенні садибної житлової забудови по вул. Миру, 20 в м. Фастів Київської області.

Підстави: рішення Фастівської міської ради №21-IX-VIII від 15.06.2021 р., лист-замовлення, завдання на проєктування.

Межі території: в межах вулиць Миру та Васильківської, вул. Друкарської та Небесної Сотні.

Замовник: виконавчий комітет Фастівської міської ради.

Розробник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Український науково-проектний інститут цивільного будівництва».

Посилання на оприлюднене рішення: http://fastiv-rada.gov.ua/pro-nadannia-dozvolu-na-rozroblennia-detalnoho-planu-terytorii-po-vul-myru-20-v-m-fastiv-kyivskoi-oblasti-2/

Відповідальна особа: начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради Перехрест Ксенія Петрівна (04565) 6-11-81, fastiv_arh@ukr.net.

Строк подання пропозицій: 30 календарних днів з моменту оприлюднення проєкту.

Дата, час, місце проведення: 28.12.2021 року о 1400 за адресою: м. Фастів, пл.Соборна, 1, каб.101.

 

У письмовому вигляді зауваження та пропозиції подаються: фізичні особи подають пропозиції із зазначенням прізвища, імені та по батькові (за наявності), місця реєстрації з особистим підписом; юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи з підписом уповноваженої особи.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ