Як мотивувати дітей і підлітків вивчати англійську: лайфхаки для вчителів

• 02.12.2021

Вчити англійську легко – якщо у вас достатньо мотивації. Але як бути батькам, які прагнуть, аби їхні діти добре вчилися? А також як бути вчителям, які хочуть дійсно надихати своїх учнів на нові звершення у світі англійської?

1 грудня 2021 у Фастівській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов відбулось перше заняття майстер-класу «Лайфхаки в навчанні англійської мови на початковому етапі» для вчителів англійської мови Фастівської громади.

Керівники майстер-класу Абрамцева Наталія Миколаївна та Чепелянська Галина Олександрівна висвітлили питання вивчення англійського алфавіту, написання літер англійського алфавіту, продемонстрували цікаві практичні вправи, в яких учасники заходу брали участь. Також  поділились корисними практичними порадами, які  стануть в нагоді педагогам при організації освітнього процесу та зацікавлять учнів вивчати англійську мову.