І було свято на Потіївці

• 24.12.2019

Мікрорайон велелюдно відзначив 20 – річчя утворення комітету самоорганізації населення. Цей віддалений, але затишний куточок Фастова багато в чому особливий. Проте прославився він мало не на всю Україну ще й тим, що його мешканці свого часу створили орган самоуправління, який став прообразом КСОНів, а засади, за якими він почав діяти, лягли в основу Закону України “Про органи самоорганізації населення”.

На урочистому зібранні з цієї нагоди постійно лунали теплі словесні та музичні  привітання, заслужені подяки, приємні спогади про спільно проведені заходи, конкретні  справи. Усього і не перерахувати, скільки корисного дружні потіївчани зробили за цей час на благо всієї громади. Адже не лише  питання благоустрою, розв’язання побутових проблем у полі зору місцевого комітету. Його члени – і колишні і теперішні – з гордістю згадували, як вдалося відкрити автобусний маршрут, спорудити пам’ятні знаки загиблим землякам у роки другої світової війни та чорнобильцям, православну каплицю тощо. Та найбільша їхня повсякденна турбота, як зазначила голова КСОНу Таїсія Ковба,   за майбутнє Потіївки, за юних потіївчан, яким згодом проживати тут, розвивати мікрорайон.

З нею погодився і міський голова М. Нетяжук, зазначивши у своєму привітальному слові, що з радістю їде і повертається  з Потіївки, бо його тішать результати роботи комітету, затятість його членів у вирішенні нагальних питань мікрорайону, дружня атмосфера добросусідства і підтримки один одного. Єдиною родиною дбають мешканці за молоде покоління, що є запорукою того, що мікрорайон має перспективу, житиме, розвиватиметься, розцвітатиме.

Того дня багато було привітань, подарунків, вручення відзнак. Святкової атмосфери присутнім на ювілеї додали виступи учасників художньої самодіяльності: гості – хор «Криниченька» та співи  і вірші самих юних та поважних господинь. І, звичайно ж, не обійшлось без пиріжечків та кулішу, особливими рецептами яких здавна славляться потіївчани.