Готуємося до виборів!

Для проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року списки виборців будуть складені на основі відомостей Державного реєстру виборців.

Дільничні виборчі комісії, які були утворені до 9 жовтня включно, мають доставити іменні запрошення кожному виборцю не пізніше 15 жовтня. Ознайомитися із попереднім списком виборців та перевірити правильність внесених до нього відомостей можна буде в приміщенні дільничної виборчої комісії з 14 жовтня.

Нагадуємо, що подати заяву про уточнення попереднього списку виборців до відділу ведення Державного реєстру виборців або ж до дільничної виборчої комісії можна не пізніше, ніж за п’ять днів до дня голосування – до 19 жовтня включно.

Заяву можна подати як особисто до відділу (каб.317, адмі, так і в електронній формі. До заяви необхідно додати копії документів, які підтверджують зазначені в ній зміни, у вигляді файлів у форматі JPEG або PDF, загальний розмір яких не повинен перевищувати 5 мегабайтів.

Заява в електронній формі створюється з використанням мережі «Інтернет»  шляхом заповнення виборцем відповідної форми на офіційному веб-сайті Державного реєстру виборців із застосуванням кваліфікованого електронного підпису у “Кабінеті виборця” у закладці “Заяви, запити”.

Про  подання заяви в електронній формі на вказану виборцем адресу електронної пошти надсилається відповідне повідомлення.

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ