• 29.04.2021
28 квітня 2021 року в режимі online на платформі Zoom відбулося третє, заключне заняття обласної педагогічної студії Феофанової Світлани Петрівни, учителя історії Фастівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Фастівської міської ради із теми «Формування соціальної, громадянської, інформаційно-комунікативної компетентностей учнів засобами музейної педагогіки». Тема заняття: «Використання активних та інтерактивних освітніх технологій під час проведення музейних уроків»
На засіданні були присутні: Олена Левченко, заступник директора з навчально-виховної роботи Фастівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Фастівської міської ради; Ольга Пількевич, методист відділу музейної роботи та бібліотечної справи КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», координатор педстудії, яка долучилася до обговорення теми і розповіла про форми роботи в музеях; 24 педагогічні працівники – вчителі історії, керівники гуртків, музейні працівники закладів освіти міста та Київської області.
Заняття складалося із трьох блоків:
І. Презентація проекту «Єдиний музейний простір міста Фастова», онлайн – екскурсія до фастівського музею Героїв Чорнобиля.
ІІ. Використання методів та прийомів музейної педагогіки в освітньому та виховному процесі. Перегляд учнівського проекту «Ми пам’ятаємо…», приуроченого 35 – річниці аварії на ЧАЕС.(10 клас).
ІІІ. Круглий стіл. «Використання соціальних, громадянських, інформаційно-комунікаційних технологій під час проведення музейних уроків».
Активну роботу в обговоренні взяли вчителі історії Тетяна Єфіменко, яка ознайомила учасників педагогічної студії з роботою музею Фастівського академічного ліцею №9, та вчитель історії Фастівської загальноосвітньої спеціалізованої школи І – ІІІ ст. № 4 з поглибленим вивченням іноземних мов АллаШкляр, яка презентувала досвід роботи над темою «Голокост на Фастівщині», використовуючи матеріали шкільного музею Голокосту.
Дякуємо керівнику педагогічної студії, організаторам всім учасникам за чудову роботу! Здоров’я Всім! Творчих здобутків!