Фокус-група «Розвиток стресостійкості педагогічних працівників»

2 вересня відбулося засідання фокус-групи професійної спільноти практичних психологів і соціальних педагогів закладів освіти Фастівської МТГ «Розвиток стресостійкості педагогічних працівників».

Практичні психологи Тетяна Загайнова, Світлана Бутмарчук, Алла Свірська, Іванна Добровольська, Ганна Ярмолюк та соціальні педагоги Надія Кращенко, Світлана Реут продемонстрували колегам техніки і вправи для підвищення стресостійкості, відновлення психологічного ресурсу. Олена Лисенко, практичний психолог КЗ ФМР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» у своєму виступі розповіла про організацію  роботи фахівця психологічної служби з педагогічним колективом освітнього закладу.

На засіданні говорили про високі енергетичні витрати педагогічних працівників, про те, що підтримка професійного іміджу має високу психологічну ціну для сучасного педагога. Співпраця з психологом, соціальним педагогом допоможе педагогу досягти сталого успіху у професійній діяльності, віднайти ресурс, розширити професійну самосвідомість.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ