Фінансуємо «енергозаходи»: як це робити?

• 03.03.2020

У Фастові відшкодовуватимуть частину кредитів ОСББ міста.

На сесії Фастівської міської ради  26.02.2020 року прийняте рішення № 2-LXXI –VII «Про затвердження Програми відшкодування частини суми кредиту, залученого ОСББ на впровадження заходів з енергозбереження та термомодернізації багатоквартирних будинків в м. Фастові на 2020-2021 роки».

Як взяти участь у цій програмі?

1)Члени правління ОСББ приймають рішення про необхідність впровадження заходу з енергозбереження в багатоквартирному будинку.

2)Знаходять підрядника по виконанню даних робіт.

3) Підрядник складає  проектно-кошторисну документацію.

4)Члени правління ОСББ скликають загальні збори співвласників для прийняття рішення про впровадження загальнобудинкового заходу з енергоефективності .

5)З протоколом загальних зборів співвласників та проектно-кошторисною документацією голова ОСББ звертається до одного з банків – партнерів урядової Програми «теплих» кредитів – «ПриватБанку», «Ощадбанку»  або «Укргазбанку».

Обраний банк приєднає ОСББ до участі в Програмі «Теплих кредитів для ОСББ» та включить до реєстрів позичальників.

Відповідно до Поданих банком реєстрів позичальників, ОСББ отримає  відшкодування частини суми кредиту, залученого на впровадження заходів з енергоефективності та термомодернізації. З державного бюджету   в розмірі від 40% до 70%  – залежно від кількості квартир субсидіантів,  з обласного бюджету – 30% та 15% з міського бюджету.

Детальне роз’яснення щодо участі в програмі та консультацію про створення ОСББ можна отримати в Секторі житлової політики, квартирного обліку, розподілу житла та з питань гуртожитків і ОСББ кабінет №115 або за телефоном 6-16-11.