Фастову 632: грамоти та подяки отримали добробатівці

Цьогорічний День міста – особливий, адже ми зустрічаємо його в той час, коли в країні йде війна. Однак сьогодні над Фастовом – мирне небо, а рашисти були вибиті з Київщини ще наприкінці березня. Встояти перед ворогом ми змогли за умов єднання, коли уся громада одним цілим встала на захист рідного краю та країни.

У лютому – на початку березня добробатівці, без зброї та військових засобів, не знаючи як діятиме ворог, готові були захищати місто. У короткі терміни разом із військовими у громаді були розгорнуті блок-пости, будувалися фортифікаційні та оборонні споруди. Робилося це, в тому числі, силами добровольців.

Минуло 200 днів, у громаді діють добровольчі батальйони, сили та засоби яких значно зміцніли. Сьогодні представники добровольчих формувань отримували вітання, грамоти та подяки від військового командування, народного депутата Олега Дунди, міської та районної влад.

#ФастівВсеДляПеремоги