Фастівські рятувальники провели інструктажі зі священиками щодо безпечного святкування Великодня

• 28.04.2021

Невдовзі Великдень – одне з найважливіших релігійних свят, яке пов’язане не тільки з богослужінням та освячуванням великодніх страв, а й із масовим використанням відкритого вогню. Зокрема, люди відвідуватимуть храми, запалюватимуть пасхальні свічки, тому існує загроза виникнення пожежі. Тому, щоб попередити такі випадки, працівники Фастівського районного сектору зустрілися із настоятелями православних церков району та нагадали їм правила безпеки.

Під час спілкування зі священнослужителями, вогнеборці розповіли їм основні правила, яких слід дотримуватись, щоб вберегтися від пожежі в храмі. Зокрема, рятувальники вказали на утримання в належному стані та у легкому для доступу місці вогнегасників, пояснили присутнім, як правильно ними користуватися, щоб швидко ліквідувати загорання. Окрім цього, надзвичайники наголосили, що у Великодні дні до церков масово приходитимуть люди, тому потрібно і їм роз’яснювати правила пожежної безпеки.

Для подальшого інформування населення, священикам було роздано пам’ятки з пожежної безпеки та листівки на протипожежну тематику.

Фастівський РС ГУ ДСНС України у Київській області