Фастівському навчально-реабілітаційному центру «Крила надії» – 3 роки!

У міському Палаці культури, в рамках проведення у Фастові Європейського тижня місцевої демократії та з нагоди Дня народження ФНРЦ «Крила надії», відбувся благодійний фестиваль для діток з особливими освітніми потребами «Світ у твоїх долонях».

Вітали вихованців та керівництво Центру з Днем народження заступник міського голови з гуманітарних питань Олена Павлівна, засновниця клубу «Надія», Почесний громадянин Фастова Людмила Бобовнікова, меценати, спонсори та благодійники.

Та все ж найкращі вітання дарували собі та присутнім вихованці. Вони стали учасниками чудового концерту, виконавши пісенні, танцювальні та ін..композиції.

Традиційно, не обійшлося без подарунків. Перед концертною програмою дітлахи мали нагоду чудово розважитися та відпочити, а після концерту отримували приємні презенти.

Щира подяка

Незмінними благодійниками та меценатами, котрим сьогодні щиро дякували керівництво та вихованці Центру, є:

• Володимир Кудряшов, директор БФ «Фастівчани»;
  • Олександр Волинець, депутат облради;
  • Олег Нестеренко, депутат міської ради
  • Юлія та Назарій Бігун, БФ «Твоя Любов»
  • Ольга Ємець, виконавчий директор БФ «TulSun Foundation»
  • Максим Добровольський, директор компанії Hegelmann Ukraine
  • Ольга Смірнова, координатор проекту «Друг Героя
  • Андірй Доценко, голова БФ «MANUS DEI»
  • Дана Псарюк-Ворона, керівник студії «Дивокрай»
  • Наталія та Олександр Шевченко, студія оформлення свят «A&N Shevchenko»
  • Тетяна Самойленко, директор студії Фастів-ТВ

Інформаційно

У 2016 році, під час проведення у Фастові Європейського тижня місцевої демократії, Центр вперше відкрив свої двері вихованцям. Сьогодні ж наше місто знову бере участь у Тижні, а дітки з центру «Крила надії» охоче долучаються до його проведення.