Фастівська ЦРЛ – в переліку опорних закладів охорони здоров’я

Фастівська ЦРЛ від 15 січня стає опорним закладом охорони здоров’я. Про це повідомила заступник міського голови з гуманітарних питань Олена Давиденко.

Всього в переліку опорних закладів – лише 13 лікарень з Київщини, і Фастівська ЦРЛ – одна з них. Однією з головних умов стала доступність закладів для пацієнтів. Шлях до лікарні не повинен перевищувати 1 год. До переліку увійшли ті медичні установи, які відповідають вимогам або можуть бути підвищеними до багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування першого або другого рівняю. Опорні заклади матимуть належне робоче навантаження і гарантуватимуть належний рівень безпеки пацієнта.

Саме злагоджена робота по підтримці Фастівської ЦРЛ та покращенню її матеріально-технічної бази і дала такий вагомий результат. Попереду – підписання договору з Національною службою здоров’я України.

ІНФОРМАЦІЙНО

  • Фастівська ЦРЛ потрапила в перелік опорних закладі охорони здоров’я відповідно до розпорядження КМУ від 15 січня 2020 року №23-р «Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року». У зазначеному переліку лише 200 лікарень з усієї України, 13 – з Київщини.
  • Перелік опорних закладів визначений на основі відповідної Методики формування мережі. Працювала над цим робоча група, сформована МОЗ за участю представників НСЗУ, Мінрегіону, представників проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я», обласних державних адміністрацій.

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ