Фастівська ЦРЛ отримає фінансування з міського бюджету для функціонування стоматологічного відділення та закупівлю медичного обладнання

• 24.10.2019

Таке рішення було прийнято під час останнього засідання сесії міської ради. Для надходження цих коштів до медичного закладу, після прийнятого міською радою рішення необхідно ще відповідне рішення районної ради. І лише після повного «переходу» коштів до районного бюджету, Фастівська ЦРЛ отримає кошти в сумі більше як 57 тисяч гривень для забезпечення потреб певних категорій фастівчан у пільгових стоматологічних послугах (профілактика та лікування стоматологічних захворювань у дітей та окремих категорій дорослого населення м. Фастів).

Також Фастівська центральна районна лікарня отримає медичне обладнання, необхідне як для функціонування закладу, так і для підписання угоди з Національною службою здоров’я (що суттєво вплине на подальше функціонування Фастівської ЦРЛ) на суму 3 млн грн.

У зв’язку з тим, що Фастівська ЦРЛ зареєстрована в с.м.т.Борова та сплачує податки до районного бюджету, кошти міська рада виділила для Фастівського міського центру первинної медичної допомоги. Після проведення його працівниками необхідних тендерних процедур, обладнання буде передано Фастівській ЦРЛ в оренду. Закупівельні процедури будуть здійснені до кінця 2019 року