Фастівська ЦРЛ готується до укладання договору з Національною службою здоров’я України

• 11.10.2019

Це наступний етап медичної реформи, коли в активну роботу включається «вторинка».

Про підготовку до укладення такого договору на понеділковій апаратній нараді розповів головний лікар Фастівської ЦРЛ Андрій Герцун.

Для підписання договору у лікарні повинно бути усе необхідне для роботи обладнання. У рамках підготовки до цього керівництво лікарні закупило 9 комплектів комп’ютерів та зараз проводить роботи із налаштування локальної мережі інтернет.

З міського бюджету лише протягом 2019 року було придбано та передано:

• рентгенапарат – 2000,0 тис.грн (рішення сесії №2-ХLV -VIІ від 01.11.2018р);
  • придбано та передано у користування 42  персональних комп’ютери  в комплекті (системний блок , монітор, аксесуари ,мережевий фільтр,багатофункціональний пристрій) на суму 1 млн грн. (№1-LІ-VІІ від 04.04.2019р.)
  • виділені кошти на організацію та проведення медичних оглядів працівниками бюджетної сфери міста в розмірі 200,00 тис.грн. (№44-XLІХ-VІІ від 07.02.2019р)
  • виділені кошти в розмірі 100 000 (сто  тисяч) гривень на поточний ремонт асфальтного покриття на території стаціонарних відділень (№2-LXI-VII від  08. 2019р)

Зараз міська влада вивчає та детально аналізує передані місту документи, у яких вказано перелік необхідного для роботи  Фастівської ЦРЛ медичного обладнання.

ІНФОРМАЦІЙНО: Фастівська ЦРЛ є комунальним некомерційним підприємством Фастівської районної ради, 2018 року лікарня була перереєстрована з м.Фастова до с.м.т.Борова.

розповів головний лікар Фастівської ЦРЛ Андрій Герцун