Фастівська ДПІ інформує: зміна графіка роботи та нові рахунки для сплати податків

Відповідно до наказу Головного управління ДПС у Київській області від 14.01.2021 року № 58, встановлено графік прийому відвідувачів Фастівської ДПІ з понеділка по четвер з 8.00 год. до 17.00 год., у п’ятницю з 8.00 год. до 15.45 год., з обідньою перервою з 12.00 год. до 12.45 год. та з технічними перервами для санітарної обробки та провітрювання кожні дві години на 15 хвилин з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

З метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та забезпечення безпеки як платників податків так і працівників Фастівської ДПІ, рекомендуємо подавати звітність в електронному вигляді за допомогою інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний кабінет» на веб-порталі ДПС www.tax.gov.ua. Електронні ключі для входу в «Електронний кабінет» можна отримати в будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів, а також в режимі on-line через Privat24.

З 01.01.2021 року діють нові рахунки, для зарахування надходжень до державного та місцевого бюджетів та зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Рахунки ЄСВ

Рахунки місцевий бюджет Фастів

рахунки державний бюджет Фастів

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ