Фастівчани на Всеукраїнській ВП грі “ВОЯЦЬКИЙ ДУХ” 2021

Традиційно в 169-му Навчальному центрі Сухопутних військ ЗСУ «Десна» імені Ярослава Мудрого пройшла Всеукраїнська військово-патріотична гра «Вояцький дух» в період з 16 по 19 вересня 2021 року..
Це – унікальна мілітарна гра для патріотичного юнацтва віком від 14 до 17 років, яке марить військовою службою і готове в майбутньому стати на захист України. Основними завданнями гри стали: організація для учасників військово-патріотичної гри відпрацювання практичних знань, умінь і навичок з військових спеціалізацій; залучення молоді до заходів національно-патріотичного спрямування, зокрема у напрямі популяризації військової служби та збільшення чисельності молоді, що готова до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України; всебічне впровадження засад національно-патріотичного виховання молоді в різних військово-патріотичних організаціях, гуртках та спеціалізованих закладах освіти.
Завдяки фінансовій підтримці Міністерства молоді та спорту України через конкурс проектів з національно-патріотичного виховання організатори змогли запросити на гру цього року тридцять команд з 17 регіонів України, які представляли військово-патріотичні клуби (організації). Також в грі змогли прийняти участь військово-патріотичні гуртки, ліцеї з посиленою військовою підготовкою та рої джур. Однією із команд, яка представляла Київську область стала збірна команда із вихованців Молодіжного військово-патріотичного спортивного клубу «Каскад» (ГС ВОВПО, УДЦНПВ) і Фастівського центру військово-патріотичного виховання «Гарт»: Ярослав Роздорожній (командир команди), Данііл Будні, Євген Потапенко, Антон Куделя, Артем Шелест і Даніїл Джаваід.
Головним організатором заходу виступила громадська спілка «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій» в співпраці з Управлінням цивільно-військового співробітництва Сухопутних військ ЗСУ, 169-им Навчальним центром Сухопутних військ ЗСУ, Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді (МОН).

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ