Фастівчан з Днем міста вітають представники релігійних громади

• 19.09.2022
Featured Video Play Icon

Сильна, непереможна, захищена Україна. Країна, яка із щирою вірою в Господа боронить себе та неодмінно переможе.

Щодня представники усіх релігійних громад міста моляться за тих, хто на передовій та просять за спокій душ тих, хто віддав за країну найдорожче – своє життя. У духівництва сьогодні свій, невидимий фронт, який вони міцно та впевнено тримають.

Значну допомогу отримали фастівчани саме від релігійних громад після широкомасштабного вторгнення. Організовувалася евакуація українців на безпечні території, при храмах діють прихистки для нужденних, при церквах функціонують гуманітарні центри та центри допомоги.

Щиро дякуємо представникам усіх релігійних громад за служіння, відданість, допомогу в усіх її проявах та за духовну підтримку, завдяки якій наше місто встояло у найтяжчий час і завдяки якій Фастів сьогодні живе та розвивається.

Дякуємо Господу та Збройним силам за наше сьогодення. Бажаємо Божого благословення та Переможного миру!

#ФастівВсеДляПеремоги