Фастів повернувся до «жовтої» зони

• 21.09.2020

Відсьогодні Фастів повернувся до «жовтої» зони – рівень епідемічної небезпеки у місті знижено відповідно до рішення  Державної комісії з ТЕБ та НС.

З метою створення у Фастові вірусологічного кабінету для ПЛР-досліджень та для забезпечення його повноцінної роботи, під час засідання міської комісії ТЕБ та НС було запропоновано придбати ще аналізатор. Відповідний проект рішення уже готується та буде винесено на засідання Фастівської міської ради, проведення якого заплановано на сьогодні. Також на цю сесію пропонується винести питання щодо придбання для Фастівської ЦРЛ за кошти міського бюджету апарату рентгенологічного діагностичного (флюорографа).

Однак, не зважаючи на переведення Фастова до «жовтої» зони, небезпека не відступила. З сумом вимушені повідомити, що у нашому місті помер від коронавірусу ще один фастівчанин. Тому, знову наголошуємо на необхідності дотримання усіх карантинних норм і правил.

Пам’ятатйте: засоби індивідуального захисту можуть врятувати Вам життя!

Бережіть себе та своїх рідних та будьте здорові, шановні фастівчани!