Дитячому садочку «Дзвіночок» виповнилося 50 років!

На свято зібралося чимало гостей. Прийшли вітати садочок та один одного вихователі, які першими приймали діток та працювали у новозбудованому садочку, колеги – працівники ДНЗ міста, випускники дитячого садочку «Дзвіночок».

З вітальними словами звернулася до присутніх заступник міського голови з гуманітарних питань Олена Давиденко. Олена Павлівна вручила подяки за роботу ветеранам-вихователям та презентувала садочку корисний подарунок.

Ну і, вже традиційно, не обійшлося без творчих подарунків. Колектив вітали дітлахи – вихованці садочку, його випускники. Вони презентувалии присутнім чудовий концерт. А на завершення свята усі ласували смачним тортом, ділилися цікавими та веселими спогадами і будували плани на майбутнє – майбутнє цього чудового, затишного і такого домашнього садочка – ДНЗ №11 «Дзвіночок».

Цікавинки
«Захоплюйтесь та дивуйтесь лише дітям та квітам. Виховуйте дітей мудро» – це девіз садочка-ювіляра.
Далекого 1969 року цей садочок відкрив двері діткам залізничників, сьогодні ж він приймає юних фастівчан не залежно від місця роботи їх батьків.
Після відкриття у групах садочка налічувалося по 40 діток. Спальних місць на усіх не вистачало, тому у садочку були «мішки» – запас постільної білизни, яку перекладали діткам.
Чимало роботи по облаштуванню простору садочку 50 років тому робили самі ж вихователі, нянечки – працівники ДНЗ. Тому з впевненістю можна сказати, що у садочок вкладена частинка душі кожного, хто доклав зусиль до його відкриття та облаштування. Можливо, тому садочок «Дзвіночок» сьогодні такий затишний та «домашній»

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ