Довіра фастівчан зростає

08 січня оприлюднені дані про звернення громадян, що надійшли до виконавчого комітету Фастівської міської ради за 2019 рік у порівнянні з 2018 роком (http://www.fastiv-rada.gov.ua/dani-pro-zvernennia-hromadian-za-2019-rik/). Вони свідчать про зростання довіри фастівчан до місцевих органів влади.

Адже кількість звернень минулого року у порівнянні з позаминулим збільшилась майже на 900. У 2019 до міської ради поштою надійшло 3487 звернень, особисті прийоми відвідало 459 громадян. Якщо розглядати по категоріях, то вагома частка звернень по допомогу, як і раніше, надходила від тих, кого відносять до пільговиків. Тож і, відповідно, найбільше питань, які порушували мешканці міста, стосувались соціального захисту. Не менше традиційно турбували фастівчан питання діяльності комунального господарства міста та житлової політики.

Також цього року істотно зріс показник позитивного вирішення звернень. Результативно розглянуто 1821 питання, що на 620 більше минулорічного.  Водночас збільшилась і кількість зверненнь, для задоволення яких достатньо було усних розясненнь.

Таким шляхом задоволено було і половину відвідувачів, які прийшли на перший цього року прийом, що проводив міський голова. Інші питання, з якими  цієї середи звернулась до М. Нетяжука друга половина громадян, направлені на опрацювання та до розгляду відповідним службам.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ