До відома споживачів теплової енергії м. Фастова

Комунальне підприємство «Фастівтепломережа» повідомляє, що відповідно до Закону України «Про теплопостачання», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», на виконання вимог «Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. № 869 та у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 10.06.2020 р. №467 «Про внесення змін до Порядку формування тарифів та теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої види», керуючись п. 2 ст. 28  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у відповідності до «Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 12.09.2018 р. №239, рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради № 382 від 26.08.2020р, встановлено тарифи на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії (шляхом перегляду) для  споживачів категорій «населення», «бюджетної установи», «інші споживачі»:

– для споживачів І групи (населення) в сумі 2 428 грн. 29 коп. за 1 Гкал. ;

– для споживачів ІІ групи (бюджетні установи)  в сумі 2 411 грн. 20 коп. за 1 Гкал.;

для споживачів ІІІ групи (інші споживачі) в сумі 2 434 грн. 83 коп. за 1 Гкал..

Встановлено норми витрат теплової енергії для КП «Фастівтепломережа»  на обігрів 1 м. кв. опалювальної площі в житлових будинках на 2020/2021

Тарифи встановлені з урахуванням податку на додану вартість