До уваги розповсюджувачів зовнішньої реклами!

Згідно зі статтею 16 Закону України «Про рекламу», зовнішня реклама розміщується на підставі дозволів на розміщення зовнішньої реклами.

Станом на 07.09.2021р. на території Фастівської міської територіальної громади виявлені об’єкти зовнішньої реклами, на які виконавчий комітет Фастівської міської ради не надавав дозволу .

Власникам встановлених білбордів та сіті-лайтів необхідно надати підтверджуючі документи  на право розміщення рекламних засобів (Договір на право тимчасового розміщення об’єктів зовнішньої реклами, Дозвіл, документи на проплату за розміщення ОЗР) виконавчому комітету Фастівської міської ради до 30.09.2021р..

Вразі відсутності документів зазначених вище, об’єкти зовнішньої реклами будуть демонтовані.

Довідки за телефоном (04565)6-18-85