До уваги претендентів на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівводоканал»

• 16.10.2019

Відповідно до пп.а п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції», п.16 ч.1 ст.9 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» змінюється загальний перелік документів, які подаються претендентами для участі у конкурсі.

Даний перелік доповнюється пунктами , які обов»язкові для виконання в рамках чинного законодавства, а саме:

8) Копія заповненої е-декларації, роздрукованої з сайту НАЗК;

9) Довідка (сертифікат) про вільне володіння державною мовою

Чекаємо від претендентів на участь у конкурсі повного пакету документів.

Також повідомляємо, що проект даного рішення «Про внесення змін в «Положення про порядок призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Фастова», що затверджене рішенням Фастівської міської ради №25-ІХ-VII від 03.03.2016 року»» оприлюднено на сайті Фастівської міської ради 02.10.2019 року та буде включено для розгляду в порядок денний найближчої сесії міської ради.