До Фастівської громади передано Віфлеємський вогонь

• 28.12.2020

Представники національної скаутської організації «Пласт» Київської округи сьогодні, 28 грудня, принесли до сесійної зали Фастівської міськради благодатний Вифлеємський вогонь та передали його Фастівській громаді.

Вифлеємський вогонь – символ добра, миру та справедливості. Символ, що надає сил на добрі справи, які ми робимо для нашої громади та його мешканців. Тож нехай Вифлеємський вогонь надихає всіх нас на мудрі рішення, добрі справи і дарує святкову радість

Голова Фастівської громади Михайло Нетяжук подякував за такий важливий для громади дарунок. Та зазначив, що Вогонь буде передано панотцям храмів міста та старостинських округів

ЦІКАВО

Поширення Вифлеємського вогню — міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва Христового. Ідея акції полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Так, австрійські скаути беруть Вифлеємський вогонь миру з Вифлеєму. Літаком доставляють до Відня. А звідти – передають іншим скаутським осередкам, які вже передають Вогонь до церков, державних установ, шкіл, лікарень, волонтерських організацій.