До Дня партизанської слави привітали колишню партизанку-підпільницю

22 вересня відзначається День партизанської слави. Ця дата особлива, як для добровільних захисників Батьківщини, які зробили вагомий внесок у Перемогу у Другій Світовій війні, так і для всього українського народу. Масовість участі українців у війні з фашистськими загарбниками та сила опору в роки Другої Світової війни в Україні були одними з основних факторів безумовної і остаточної перемоги над окупантами.
З цієї нагоди в оселю ветерана Другої світової війни, партизанки, орденоносця, активного учасника громадського життя міста Наталії Данілової сьогодні завітали керуючий справами міськвиконкому Л. Тхоржевська та голова громадської організації інвалідів війни та Збройних Сил А. Гірченко. Вони привітали Наталію Федорівну і вручили їй пам’ятні подарунки, квіти, грошову допомогу та подякували за великий ратний подвиг у роки війни та побажали міцного здоров’я, благополуччя, довгих років життя.
День партизанської слави з’явився в національному календарі і як день пам’яті, адже проходять роки і прямих свідків того часу стає менше. На жаль, Наталія Федорівна Данілова, яка цієї весни відсвяткувала свій 95-й день народження, залишилась єдиним учасником підпільно-партизанського руху в Україні в роки Другої світової війни. Тож сивочолому ветерану ще раз побажаємо невичерпної життєвої енергії і довголіття.