День міста: наші досягнення. Частина 2

Рік від минулого Дня міста Фастова до сьогодні  залишиться в історії як рік багатьох знаменних подій, рішень та новацій. 630 рік для Фастова позначився такими ключовими подіями в економічній галузі:

1. Проведено економічну конференцію «Індустріальна релокація: можливості для прискореного розвитку громад та регіонів» . У ході конференції було презентовано проекти, котрі сьогодні вже на стадії впровадження – виробництво паперового пакування, гофротари, харчової продукції, тощо. Реалізація проектів передбачає збільшення робочих місць та надходжень до бюджетів всіх рівнів.
  2. До Фастова повернувся повноцінний підрозділ поліції – Фастівське районне управління поліції. Воно стало центральним для всього Фастівського району – від Чабанів до Кожанки. Наслідком збільшення штату правоохоронців стало збільшення податкових надходжень до бюджету громади.
  3. У Фастові зареєстровано обласне управління Пенсійного фонду – податки з зарплати його працівників також надходять до міського бюджету.
  4. Відбулося відкриття окремого підрозділу Агенції регіонального розвитку Київської області. В рамках заходу було презентовано Фастівський Центр підтримки бізнесу/підприємців та було підписано договір про співпрацю між Агенцією регіонального розвитку Київської області та Фастівською міською радою. Агенція працюватиме за кількома напрямами:

– залучення інвестицій та супровід інвесторів

– підтримка та розвиток малого й середнього бізнесу

– створення інноваційного простору підприємництва та стартапів FastivBusinessHub

1. В рамках «Національної платформи єднання України» відбувся круглий стіл «Співпраця територіальних громад у напрямку цифровізації та залізничного сполучення», організатором якого є асоціація «Київська агломерація». На базі Фастова планується реалізувати пілотний проект «Цифрова громада», який включає в себе процес цифровізації чи не усіх сфер життєдіяльності громади. Цифрові трансформації охоплять сферу медицини, комунальну сферу, змін зазнає сфера документообігу, далі рухатиметься процес переведення адміністративних послуг в онлайн площину.