Дата, яка зміцнює націю

Є дати, які зміцнюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безумовно належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.

День Конституції в Україні щороку відзначають 28 червня. Цього дня, 24 роки тому, наша країна отримала свій найважливіший і головний документ. Сьогодні на площі біля Будинку рад відбулися урочисті заходи з цієї нагоди.

Розпочалося свято з виконання одного із головних державних символів, визначених у Конституції – гімну України. Хвилиною мовчання присутні вшанували полеглих за Україну, її цінності, територію і державність. До пам’ятного знаку військових, які загинули на Донбасі внаслідок бойових дій, та Меморіалу загиблим Героямбули покладені квіти.

Сьогодні також День кримськотатарського прапора. За пропозицією Голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова та членів Асоціації міст України за ініціативи фастівчан у цей день разом із Державним прапором України стяг кримськотатарського народу піднятий на флагштоках будівель міських рад міст та обласних центрів України. Цю символічну, але дуже необхідну підтримку для кримських татар, які вже понад шість років перебувають в окупації, виявлено і у Фастові.

За високий професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди Дня Конституції України відзнаками Фастівської міської ради були нагороджені окремі громадяни міста. Традиційно у межах святкування відбулося вручення паспортів громадянина України юнакам та дівчатам міста.

В урочистостях взяли участь громадськість, керівники міста та давні друзі фастівчан – представники підшефної частини Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ