БУРчик. День 2. Мурал Sублімація

Сьогодні над його створенням, разом із волонтерами БУРчику, працювали фастівчани та гості міста. Усього нас зібралося близько ста людей і розмалювали ми 85 метрів паркану!
А щоб усе це стало можливим, ми дякуємо греко-католицькій громаді міста, на запрошення яких БУРчик прибув до Фастова. ТОВ Крайзель – за надані фарби. КП «Фастів-Благоустрій» та ДП «Фастівський лісгосп» – за допомогу у підготовці території біля паркану. Греко-католицькій громаді та Фастівському козацькому куреню Українського козацтва – за підготовку паркану. А також усім фастівчанам за допомогу на різних етапах, як підготовки, так і реалізації проекту.
Вже завтра паркан буде завершено повністю. А фастівчани попрацюють на іншій локації