Бережімо природу, щоб зберегти життя

Сьогодні, в рамках проведення у громаді Європейського тижня місцевої демократії, відбулася молодіжна онлайн-конференція, участь у якій взяли представники молодіжних рад та громадських організацій, студентська та учнівська молодь міст: Фастів, Миколаїв (Україна), Валч (Польща), Ескішехір (Туреччина), Кассель (Німеччина).

З вітальним словом  до учасників звернулися менеджерка проектів Офісу Ради Європи в Україні Світлана Грищенко, народний депутат України Олег Дунда, міський голова міста Фастова Михайло Нетяжук та представники міст.

Під час зустрічі молодь обговорила питання екосвідомості, озвучила актуальні екологічні проблеми у своїх громадах (країнах), ділилася успішними еко-кейсами та екоініціативами.  Однак головна мета зустрічі – створення мережі молодіжних організацій задля спілкування та формування спільного плану дій.

Завершилася перша, але точно не остання зустріч молоді у такому форматі презентацією спільної відеороботи учасників конференції «Бережімо природу, щоб зберегти життя»

Учасників заходу радо приймав Молодіжний центр Фастова

#ELDW

#ELDW_Фастів

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ