Бенчмаркінг – нова модель управлінського менеджменту в освіті

В умовах розбудови національної системи освіти України на сучасному етапі її розвитку важливого значення набуває діяльність керівника освітнього закладу як професіонала, спроможного створити творче освітнє середовище в закладі і навколо нього. На засіданні Управлінського університету 29 грудня директори закладів дошкільної освіти міста  ознайомились з новою моделлю управлінського менеджменту – бенчмаркінгом. Це неперервний процес, при якому порівнюється та вимірюється робота схожих закладів таким чином, що їхнім внутрішнім діям дається зовнішня оцінка.

Директор ЗДО № 9 «Берізка» Людмила Ватах розкрила мету, види, етапи проведення та проблеми використання бенчмаркінгу. Застосовуючи віртуальну дошку  Padlet, учасники визначили джерела інформації, які можна використовувати, переваги, які дає нам використання бенчмаркінгу, обговорили як вони розуміють конкуренцію між закладами дошкільної освіти та створили хронологію послідовності етапів бенчмаркінгу.

На платформі Learningapps консультант Центру ПРПП Вікторія Шуляк провела рефлексію на закріплення понять нових моделей менеджменту, які обговорювалися також на попередніх засіданнях Управлінського університету (тімбілдинг, коучинг тощо)

В кінці заходу директори закладів ЗДО отримали передноворічні вітання з чарівної скрині побажань.

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ