Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки в кризових ситуація

Одним із ключових аспектів збереження ментального здоров’я є розуміння, що це не тільки відсутність хвороби. Це – здатність до адаптації до різних життєвих ситуацій, позитивний погляд на своє життя, емоційна стабільність і здатність взаємодіяти з оточуючими без надмірної напруги.

Як фізичне здоров’я допомагає нам бути сильними та активними, так ментальне здоров’я дозволяє нам впоратися з життєвими стресами, зберігати емоційний баланс і знаходити радість у повсякденному житті.

У Фастівській філії Київського обласного центру зайнятості заступник начальника відділу кар’єрного консультування Наталія Весела провела тренінг для осіб, які перебувають на обліку в службі зайнятості на тему «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки в кризових ситуаціях» та ознайомила присутніх з Всеукраїнською програмою ментального здоров’я «Ти як?» . Супровід розробки та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою Олени Зеленської забезпечує Координаційний центр з психічного здоров’я при Кабінеті Міністрів України за експертного партнерства та підтримки ВООЗ. Майданчиком для ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада Кабінету Міністрів України.

Під час тренінгу присутні визначали, що таке стрес і для чого він потрібен. Працювали з базовим протоколом саморегуляції «Заземлення і фокус». Ознайомилися з індивідуальним кодом адаптації, шляхом застосування моделі BASIC PH, поділилися своїми особистими способами самодопомоги.

Учасники практикували засоби надання доступної, короткострокової соціально-психологічної допомоги в режимі реального часу, набували навичок застосування релаксаційних технік та інструментів відновлення.

#тияк #mentalhealth #психічнездоровя #bezbariernist #безбарєрність #barrierfree

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ