Анулювання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє платників податків, що відповідно до ст.15 Закону України від 19.12.1995 року  №481/95-BP “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального”, суб’єкт господарювання самостійно може  прийняти рішення щодо анулювання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями.

Ліцензія на роздрібну торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами анулюється шляхом прийняття органом, який видав ліцензію, відповідного розпорядження.

Для здійснення анулювання ліцензії, суб’єктом господарювання подається заява довільної форми до контролюючого органу за місцем торгівлі СГ, місцем формування поїзда (приписки судна) в один із таких способів:

– безпосередньо до контролюючого органу;

– поштою;

– засобами інформаційно-комунікаційної системи “Електронний кабінет”, вхід до якої здійснюється за адресою: cabinet.tax.gov.ua (розділ “Листування з ДПС”)

Розпорядження про анулювання ліцензії видається заявнику або уповноваженому представнику заявника (керівнику чи іншій особі за довіреністю) при пред’явленні ним документа, що посвідчує особу, в місці прийому суб’єктів звернень, зазначеному в заяві, протягом 30 календарних днів з дня надходження заяви.

Якщо в заяві не зазначено бажане місце отримання розпорядження про анулювання ліцензії,  воно надсилається на адресу заявника поштою.

Зразок заяви, яка подається для анулювання ліцензії, розміщено в підрозділі “Адміністративні послуги” розділу “Діяльність” субсайту ГУ ДПС у Київській області.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

ГУ ДПС у Київській області

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ