8 травня країна відзначає День Пам’яті та Примирення

Цей день символізує не тріумф переможців над переможеними. Він має бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, анексією.

Ми, українці, вміємо цінувати мир, а також категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами.

Згадаймо цього дня усіх ветеранів, котрі боролися з нацизмом і перемогли його. Але не менше заслуговують на увагу та пам’ять інші, кого торкнулась війна – військовополонені, остарбайтери, підпільники, діти війни, цивільні, які постраждали від окупації і бойових дій, що прокотилися через їхні міста і села. Війна це не лише танки, гармати і видовищні бої – війна це мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками.

Заходи із покладання  квітів  до пам’ятників та пам’ятних знаків, братських  могил  загиблих воїнів у часи Другої світової війни буде проведено у громаді у рамках карантинних застережень – із обмеженою кількістю людей.

1939–1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо