№22 «Молочна кухня – Ліцей»: шукаємо перевізників, які обслуговуватимуть маршрут

22.02.2021 року до виконавчого комітету Фастівської міської ради надійшло звернення фізичної особи-підприємця Горобея В.В. щодо відмови у наданні послуг з перевезення пасажирів міським маршрутом загального користування №22 «Молочна кухня – Ліцей».

На даний час, пропозицій від перевізників щодо обслуговування даного маршруту не надходило.

Запрошуємо юридичних та фізичних осіб, які є пасажирськими перевізниками, до тимчасових договірних відносин на міському маршруті загального користування №22 «Молочна кухня – Ліцей».