Утеплити багатоквартирний будинок та впровадити заходи з енергоефективності  для власників квартир у багатоквартирних будинках, де створені ОСББ!

Фастівська міська рада  затвердила Програму відшкодування частини суми кредиту, залученого ОСББ на впровадження заходів з енергозбереження та термомодернізації багатоквартирних будинків в м. Фастові на 2020-2021 роки.

Згідно з даною програмою, співвласники квартир у багатоквартирних будинках, які приймуть рішення про участь в урядовій державній програмі «Теплий кредит для ОСББ» отримають  відшкодування залученого  на впровадження заходів з енергоефективності та термомодернізації будинку З державного бюджету   в розмірі від 40% до 70%,  з обласного бюджету – 30% та 15% з міського бюджету.

Для участі в Програмі «теплих» кредитів  необхідно звернутись до кредитно-фінансових установ, які є партнерами даної програми – «ПриватБанку», «Ощадбанку»  або «Укргазбанку».

Якщо у Вашому будинку, не створене ОСББ у Вас є чудова нагода для його створення. На разі між виконавчим комітетом Фастівської міської ради та Проєктом ЄС ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) укладений договір про співпрацю. Для створення спроможного ОСББ Вам необхідно зробити 6 простих кроків:

  • Зібрати ініціативну групу;
  • Зареєструватись на сайті houses.in.ua
  • Пройти тренінг, отримати консультації та підтримку безкоштовно;
  • Провести установчі збори;
  • Зареєструвати ОСББ;
  • Пройти навчання з управління ОСББ безкоштовно.

Детальне роз’яснення щодо участі в програмі та створення ОСББ можна отримати за телефоном: 6-16-11.

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ